piektdiena, 2014. gada 10. janvāris

Jautra kompānija/ Eine lustige GesellschaftPēc laika apstākļiem tiešām kā ap Lieldienām - silts, pūpoliņi šūpojas vējā, bet kalendārs rāda janvāri.
Šī jautrā kompānija man tā iekrita acīs, ka ir pirmais šī gada izšuvums, bet noformēšanu gan lai pagaida līdz Lieldienām. Jo vēl jau būšot ziema. Kaut gan šķiet, ka vairs jau nevajag, ja nav, tad nav.
Nach dem Wetter wirklich wie um die Osternzeit - warm, die Weidekätzchen schaukeln im Wind, aber der Kalender zeigt den Januar. Diese lustige Gesellschaft hat mir in die Augen gefallen, dass als erste Aussticharbeit des Jahres wurde, aber die Gestaltung kann sie bis Ostern warten. Weil noch der Winter kommen wird. Obwohl es scheint so, dass man keinen braucht, wenn er fehlt, dann kann er fehlen.

4 komentāri:

Fidike teica...

Süsse Osternfiguren! Wir warten hier auch auf den Schnee.

Elīnas brīvlaiks teica...

Loti smuks dizains :-) kā sauc? Un ko plānots tapināt! Riga sniega pārslinas dazas lidoja gaisā, bet zemē neko nevar redzēt

RitaGri teica...

@Elīna
Nezinu, kā dizainu sauc. Jo atradu motīvus laikrakstā "Pavards", tajā tiek pārpublicēti dažādi rokdarbi, bet, diemžēl, nenorādot autoru vai izcelsmi. Tā kā motīvi ir mazi, šūti uz Aida 16, droši vien būs apsveikuma kartiņas, bet vēl ļaušu idejām pavējot gaisā. Rīta pusē pie mums arī putināja slapjš sniegs, tagad sāk piesalt un atkal putina.

Andrea teica...

Liebe Rita,

Danke für die guten Wünsche, mir graust ja noch ein wenig vor der vielen Arbeit, aber heute ist Computerzeit!!
Ich habe die Kommentare wieder eingefügt, es ist doch schöner mit.

Deine Stickerei sieht klasse aus, ich mag dieses kleine zornige Huhn der Gesichtsausdruck ist so gelungen.

LG Andrea