svētdiena, 2012. gada 18. marts

Tomēr vēl izšuju/ Ich sticke noch aus

Ar šo darbiņu no SC žurnāla gatavā komplektiņa atsāku izšūšanu šajā gadā. Gaišākās dienas vedināja uz izšūšanu, bet vēl nebija konkrētu darbiņu, tāpēc paņēmu šo komplektiņu. Tagad jāpadomā par noformējumu.
Mit dieser Arbeit aus dem SC Magazin habe ich in diesem Jahr mit dem Aussticken wieder begonnen. Die hellen Tage ermunterten auf das Aussticken, da ich keine konkrete Arbeiten hatte, habe ich dieses fertige Komplet genommen. Jetzt muss ich über die Ausgestaltung überlegen.
Kartiņu viktoriāņu ziedu stilā izšuvu vārda dienas gaviļniecei, manai vēstuļdraudzenei tepat Latvijā. Kartiņas motīvs no CSCS žurnāla, Lesley Teare dizains.
Die Namenstagskarte im viktorianischen Blumenstil habe ich für meine Brieffreundin hier in Lettland ausgestickt. Der Motiv der Karte aus dem Magazin CSCS, Design von Lesley Teare.
Trīs izšūšanas darbi ir procesā.
Drei Ausstickenarbeiten sind im Prozess.

2 komentāri:

ievinch teica...

Tā jau ir - ja vienreiz esi saslimis ar izšūšanu, tad agri vai vēlu vienmēr arī atgriezies pie vismaz kāda maza darbiņa :)
dikti feina lellīte..kas no viņas taps?

RitaGri teica...

@ievinch
Tur jau tā lieta, ka pagaidām nezinu, kā to noformēt. Vai kā kartiņu vai kur citur, jo motīvs mums tāds neierastāks. Gaidu arī ieteikumus!