svētdiena, 2012. gada 19. februāris

No maza - jauns/ Aus kleinem -neuBija meitai skaista silta jaciņa no jēra vilniņas. Bet meita izauga no jaciņas. Šāds džemperītis sanāca no bijušās jaciņas, tātad reciklēšana. Īsas piedurknītes, jo tik pietika dzijas. Paraugs no senas "Annas" numura modeļa, gan no kokvilnas diedziņiem un kuplākām piedurknēm.
Meine Tochter hatte eine warme Jacke aus Lambswolle. Aber sie wurde zu klein. Solcher Pullover entstand aus der ehemaligen Jacke, also das Recyclen. Kurze Ärmel, weil so viel reichte der Garn. Den Muster habe ich aus einem Model aus einer alten Zeitschrift  "Anna", dieses Model ist aber Baumwollegarn und mit Puffärmel.

5 komentāri:

Nähmaus - Angie´s Nähstübla teica...

Sieht klasse aus mit den kurzen Ärmeln.
Hast du sehr gut gelöst und steht deiner Tochter hervorragend
Prima
lg
Angie

ceita teica...

Jauks un stilīgs apģērba gabals. Es neviļus iedomājos par manas meitas jaciņām, dažas vajadzētu pārtaisīt par kaut ko citu. Ārdīt gan man ne visai patīk.
Un Tavas bildes fons tāds radošs un iedvesmojošs.

RitaGri teica...

@Angie
Danke. Nur war die Tochter nicht so begeistert zum Fotografieren...
@ceita
Piedurknes nācās pārveidot, ne tik kuplas atstāt. Un jaciņa bija pirkta(dāvināta), tad jau nav tik žēl jaukt kā savu adīto.
Bildes fons ir meitas istabas siena, ko viņa pati apgleznoja. Un šodien viņai arī radošā diena - istabas iekārtojuma maiņa...

Queen Of The Armchair aka Dzintra Stitcheries teica...

Jaki ka varej to darit...ir labi!!!

Biene teica...

Skaisti un vēl, ja silda sirdi tā pati vecā jaukā dzītiņa!Man pat ar īsām patīk vairāk!