piektdiena, 2011. gada 15. jūlijs

Pastkaršu mēnesis/ Postkartenmonat

Jūlija sākumā rīta raidījumā "Volle Kanne"(Pilna kanna) ZDF programmā notika pastkaršu akcija, skatītāji tika aicināti sūtīt uz e-pastu savu pasta adresi, uz kuru tad tiktu nosūtīta pastkarte ar sveicieniem no raidījuma un tā rīta viesa. Šķita, ka adresi nosūtīju par vēlu, jo gribētāju bija daudz. Taču šodien re kas bija ielidojis manā pastkastē:
Anfang Juli fand in der Sendung "Volle Kanne" im ZDF eine Postkartenaktion statt, die Zuschauer konnten ihre Adressen mit der EMail schicken und dann eine Postkarte mit Grüßen von der Sendung und von dem Gast jeweiligen Morgens bekommen. Mir scheinte, dass ich meine Anschrift zu spät geschicht habe, weil man viele Anschriften zugeschickt wurden. Doch heute, sieht mal, was in meinem Postkasten war:
Un šeit pierādījums, ka pastkarte nāk no ZDF. Šajā rītā studijas viesis bija regeja mūziķis Gentelman.
Und hier der Beweis, dass die Postkarte von ZDF kommt. An diesem Morgen war der Gast im Studio der Reaggeesänger Gentelman.
Vēl viena pastkarte bija atnākusi pirms tam no manas vēstuļdraudzenes Vācijā, kuras dzimtene ir Somija.
Noch eine Postkarte war vorher von meiner Brieffreundin aus Deutschland angekommen, deren Heimat Finnland ist.
Mēnesis ir tikai pusē, vai atnāks vēl kāda pastkarte un no kā? Vai jūs sūtat pastkartes? Es diemžēl reti.
Der Monat ist noch in der Mitte, kommt noch eine Postkarte und von wem? Schickt ihr oft die Postkarten? Ich leider selten.

4 komentāri:

Kunzfrau teica...

Also ich verschicke gerne Postkarten und tue dies zumindest aus dem Urlaub öfter mal!
Das das mit der ZDF-Postkarte geklappt hat, finde ich total toll!

Gruß Marion

Sinaida teica...

ich schicke sehr wenig Postkarten. Nur, wenn ich danach gefragt werde. Wünsch dir aber noch ganz viel Post.

Düsseldorf ist übrigens ganz hier in der Nähe
Liebe Grüße Sina

Anda teica...

Es pirms kāda laika iesaistījos postcrossing.com. Tur dabū adreses un sūta pastkartes pa visu pasauli un par katru nosūtīto iegūst iespēju vienu saņemt, tādēļ katru mēnesi sanāk nosūtīt vismaz dažas pastkartes un katru rītu ir maza pārsteiguma gaidas.

RitaGri teica...

@Anda
Jā, es zinu par postcrossing.com un labprāt tur iesaistītos, bet, tā kā man ir apmēram 15 vēstuļdraugi, tad no pastkaršu sūtīšanas es pagaidām atsakos...